اطلاع رسانی کلاس‌های رشته مهندسی توسعه فرهنگی

قابل توجه دانشجویان رشته مهندسی توسعه فرهنگی:

با توجه به شروع کلاس‌های اولین ورودی دانشجویان این رشته به عنوان ورودی بهمن ۱۳۹۶ شرح ساعات و روزهای برگزاری واحدهای ارائه شده در نیسمال اول به شرح زیر است.

ضمناً زمان برگزاری امتحانات این نیمسال هفته اول تیرماه ۱۳۹۷ خواهد بود. جهت هماهنگی فعالیت‌های عملی شامل پروه و کارآموزی هر واحد هماهنگی با اساتید مربوط الزامی است. بر همین اساس فقط دانشجویانی مجاز به شرکت در آزمون پایان ترم هستند که گزارش کار عملی و کارآموزی خود را قبل از برگزاری آزمون تحویل داده باشند.

دانشجویان متقاضی وام شهریه می بایست با هماهنگی واحد آموزش نسبت به تشکیل پرونده وام تا قبل از پایان بهمن ماه اقدام کنند.

دانشجویانی که در هنگام ثبت نام نقص در مدارک داشته‌اند می‌بایست قبل از موعد دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نسبت به تکمیل موارد نقص اقدام فرمایند در غیر این صورت ثبت نام ایشان در این ترم ملغی خواهد شد.

کارشناسان آموزش مربوط به رشته مهندسی توسعه فرهنگی صرفاً در روزهای برگزاری کلاس حضور خواهند داشت.

کلیه اطلاع رسانی‌های رسمی واحد آموزش و دیگر واحدهای مربوط صرفاً از طریق پایگاه اینترنتی اندیشکده مشیر خواهد بود.

رفع ابهام :با توجه به سوء برداشت های شکل گرفته از این متن برای برخی از هموطنان گرامی بر خود لازم می دانیم موارد زیر را در قالب یک اطلاعیه رسمی رفع ابهام مطرح کنیم .لازم به ذکر است مخاطبین این دوره صرفا کارکنان و پرسنل محترم اندیشکده مشیر بوده و هیچ گونه مخاطب عام ندارد. بر همین اساس در صورت علاقه مندی به شرکت در چنین دوره هایی لطفا به آموزشگاه ها و مراکزی که دوره های فوق را بصورت عمومی برگزار می کنند مراجعه فرمایید.