دوره مهندسی توسعه فرهنگی

با توجه به برنامه های توسعه ای اندیشکده مشیر و سند چشم انداز ۵ ساله چهارم و لزوم تحقق اهداف عالی مد نظر از جمله تبدیل شدن به بزرگترین سازمان فرهنگی غیر دولتی ایران نیاز به همکاران و کادر تخصصی در زمینه های مختلف قرهنگی با هدف  تأثیر گذاری عمیق بر عموم آحاد جامعه لزوم آموزش های تخصصی در این حوزه برای همکاران حال حاضر و آینده اندیشکده مشیر امری اجتناب نا پذیر به نظر می رسد .

بر همین اساس و با رویکرد آموزش کاربردی ، هدفمند ، علمی  و منطبق بر استاندارد های وزارت آموزش عالی و با بررسی ها و مطالعات کارشناسی انجام شده دوره آموزشی تربیت کارشناس مهندسی توسعه فرهنگی در اندیشکده مشیر پایه ریزی شده و برای همکاران گرامی در حال اجرا است. اولین دوره برگزاری مهر ماه ۱۳۹۶ بوده و کل ظرفبت ارائه خدمات در این دوره برای ۵۰ نفر خواهد بود.

این دوره آموزشی از تلفیق رشته های دانشگاهی مجموعه روانشناسی و علوم تربیتی ، جامعه شناسی ، فلسفه ،  برنامه ریزی فرهنگی و آینده‌پژوهی  و انتخاب واحد های کاربردی و مورد نیاز اندیشکده مشیر طراحی شده است که بالغ بر ۱۴۰ واحد آموزشی خواهد بود. عمده این واحد ها آموزشی با برگزاری کلاس ها و کارگاه های تخصصی ارائه می شود و تعدادی دیگر بصورت خودخوان ارائه خواهد شد.

لازم به ذکر است همکاران محترم در طرح تربیت نخبه فرهنگی برای اجرایی شدن قرارداد استخدام رسمی خود  ملزم به گذرندان این دوره و اخذ مدرک آن می باشند.

طبق قوانین آموزشی وزارت علوم ، تحقیقات و فن آوری غیبت فراگیران محترم فقط در ۳/۱۶ جلسات آموزشی مجاز بوده و بیش از آن مشمول قوانین کمیته انضباطی خواهند شد.

این دوره آموزشی فقط در محل معاونت توسعه پژوهش و آموزش اندیشکده مشیر واقع در شهر اصفهان برگزار خواهد شد و همه مراحل ثبت نام برگزار ی کلاس  و آزمون ها ، کارگاه های آموزشی جلسات دفاع همگی در آن مکان خواهد بود.

همکاران گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر با هماهنگی قبلی به دفتر معاونت پژوهش و آموزش اندیشکده مشیر مراجعه فرمایند.

آینده پژوهی چیست؟
لیست اندیشکده های ایران
No votes yet.
Please wait...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*